Як відомо, після вторгнення Росії на територію України військкомати почали називатися Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки. Так от тепер у так званих колишніх військкоматах будуть діяти нові правила та функції.

Відповідну інформацію надали на порталі новин «Interneta»

Справа в тому, що у соціальній мережі оприлюднили оновлену інформацію, яка стосується роботи українських військкоматів. Так, це не просто чутки, оскільки це повідомлення посилається на заступника міністра оборони України Ганну Маляр.

«Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати) забезпечують важливу ділянку обороноздатності держави. Тому сьогодні на нараді обговорили, що потрібно оптимізувати у роботі ТЦК СП та як цього досягти. Розглянули та детально розібрали проблеми, за якими надходять скарги громадян», – заявили у соціальній мережі.

Важливі зміни було внесено після того, як було пройдено певний досвід за рік повномасштабної вони на території України. Так, тепер все відбуватиметься трохи по-іншому, оскільки внесено зміни нормативів, які потрібні для кращої роботи ТЦК СП. Також покращено процедуру укладання контрактів на службу та цивілізацію роботи ТЦК СП. Важливо відзначити, що дотримання прав осіб, яких закликають до мобілізації, вийшли на новий рівень. Ще з'явилися роботи ТЦК СП із родичами загиблих та безвісти зниклих.

Популярные статьи сейчас

Россияне радуются кровопролитию в Израиле

Одиозного коррупционера Александра Костюка хотят назначить главным таможенником Закарпатья: цена вопроса – 150 тысяч долларов

Бесплатный отдых в Карпатах: украинцы могут насладиться роскошной тишиной за "просто так"

Тоненькие бретельки на нежных плечах: Женька из "Сватов" в облегающем наряде похвасталась идеальной фигурой

Показать еще

Читайте також:

Не всім так пощастить: кому подовжать соцвиплати автоматично, а хто піде оббивати пороги соцзахисту

Будуть проблеми: Нафтогаз попередив, що треба зробити до 5 березня