Український уряд серйозно взявся на новий проект – «Читання як життєва стратегія». Цей проект розроблено Міністерством культури та інформаційної політики, вони навіть склали план на 2023—2032 роки.

Відповідну публікацію розмістили на порталі новин «hromadske»

Важливо повідомити, що уряд України зацікавлений у тому, щоб громадяни нашої країни почали читати більше. Так, вони спланували проект на цілих 10 років, щоб українці почали розвивати в собі нову звичку читати.

«На сьогоднішній день читання для задоволення та розвитку як життєва практика почало поступатися споживанню «швидкої» інформації із соціальних мереж, доступному відеоконтенту та телебаченню», — заявили в Міністерстві культури України.

Крім цього, у Мінкультури наголосили на тому, що ситуація з читанням в Україні – досить сумна. Це говорить про те, що видано замало книжок для українського населення.

Популярные статьи сейчас

Бывшая дружба, российский паспорт и безволие в столичной высотке: история одной войны не на поле боя

Бесплатный отдых в Карпатах: украинцы могут насладиться роскошной тишиной за "просто так"

Кризис масложировой отрасли: чем грозит украинцам высокий экспорт подсолнечника

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Показать еще

Український уряд це пояснює тим, що цей проект необхідний для усвідомлення обраного дозвілля та для саморозвитку українців, а найголовніше – розвиток критичного мислення.

«Читання має об'єднувати українців, виконувати завдання національної консолідації, модернізації та розвитку української культури, зміцнення та розвитку нашого потенціалу», - заявили у Міністерстві.

Читайте також:

Військомати в Україні змінили правила роботи: що нового?

Аномальне тепло та морози до -10: синоптики розповіли, яким буде початок березня в Україні

Відставити паніку: у ДСНС розповіли, що робити під час землетрусу