Справа в тому, що на території України всі роботодавці мають надавати списки всіх військовослужбовців, які працюють за запитом військкомату. Це говорить про те, що якщо ТЦК виявить, що військовозобов'язаний українець не стоїть на обліку, його можуть призвати після оповіщення.
Цю інформацію розмістили на сайті «Фокус»
Голова правової роботи Одеського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Жук заявив, що роздавати повістки можуть і через роботодавця. Так, це пов'язано з військовим становищем та продовженням мобілізації.
Крім цього, Іван Жук вирішив навести приклад, щоб нововведення були зрозумілішими. Наприклад, військовозобов'язаний українець працює у Києві, а сам він прописаний на Одещині. В даному випадку ні ТЦК, ні СП не зможуть вручити йому повістку, оскільки він не має особистості даних у столиці України, а за місцем Одеської області людина не живе і не з'являється.
Фінансування тероризму, торгівля в "ДНР", відмивання російських коштів: що відомо про Володимира Манукяна – спадкоємця Армена "Горловського"
Лев Гольдберг може бути причетний до окупації Київщини: скелети у шафі власника гольф-клубу GolfStream
Власник паливної імперії "Галнафтогаз" Віталій Антонов вирішив добудувати свій комплекс: вирішують питання із силовиками
Выгнулась в прозрачном наряде: Мисс Украина Леонила Гузь без стеснения показала любимые позы, у мужчин дыхание перехватило
"Я вважаю, що такі зміни є доцільними", - каже Іван Жук.
Також голова ТЦК та СП зауважив, що військовозобов'язаний чоловік має сам надавати дані про зміни статусу, місця проживання тощо. Він запевняє, що якщо дотримуватися законів, то робота ТЦК та СП буде набагато простішою та підвищить ефективність мобілізації. Це також може спростити життя громадян нашої країни.