В Україні проводиться комплексна перевірка всіх отримувачів державної соціальної допомоги з метою виявлення будь-яких невідповідностей та повернення надлишкових коштів до державного бюджету. Ця перевірка включає зіставлення даних з різних реєстрів і перевірку документів, представлених фізичними особами при зверненні за допомогою.

Як повідомляє OBOZREVATEL, основною проблемою є збереження тіньової економіки в Україні. Багато українців отримують зарплату неофіційно, не декларують додатковий дохід, не реєструють шлюби і, як і раніше, звертаються за державною допомогою як особи з низьким доходом, батьки-одиначки та інші особи, які потребують субсидій.

У ході цього процесу перевірки посадові особи збирають низку відомостей, у тому числі:

Відомості про власників транспортних засобів, що належать отримувачам допомоги.

Документацію передано на допомогу.

Популярні статті зараз

Фінансові махінації з благодійними зборами, корупція на оборонці та російський слід: що відомо про Hacken і криптобарона Дмитра Будоріна

Осудженна шахрайка Миколюк Ольга і надалі веде небезпечний бізнес в гаражі.

Лев Гольдберг може бути причетний до окупації Київщини: скелети у шафі власника гольф-клубу GolfStream

Власник паливної імперії "Галнафтогаз" Віталій Антонов вирішив добудувати свій комплекс: вирішують питання із силовиками

Показати ще

Історія подорожей, особливо перетину кордону.

Інформація про податкові платежі.

Записи про штрафи, сплачені бенефіціарами, серед іншого.

Будущие получатели субсидий. Фото: скриншот YouTube-видео.

У разі виявлення невідповідностей Міністерство фінансів надсилає цю інформацію відповідному органу, відповідальному за платіж, наприклад, Міністерству соціальних справ та охорони здоров'я.

Міністерство соціальних справ та охорони здоров'я проводить незалежну повторну експертизу. Більшість порушень, як правило, посідає одержувачів субсидій. Помилки часто полягають у тому, що люди не вказують повний склад сім'ї, не декларують значних покупок, упускають інформацію про спадщину тощо.

Для осіб, які дотримуються правил, немає потреби турбуватися під час цієї перевірки. Забезпечення точної декларації має вирішальне значення. Навіть якщо не весь дохід повідомляється, утримання від подання заяви на отримання соціальної допомоги, на яку людина має право лише через нерозкрити доход, може запобігти потенційним проблемам.

Одержувачі незаконних платежів можуть бути зобов'язані будь-якої миті відшкодувати надмірно сплачену суму до державного бюджету. Поряд із надмірною сумою, фізичні особи також можуть бути зобов'язані покривати судові витрати, що збільшує фінансовий тягар.