В Україні висунуто пропозицію збільшити доходи місцевих бюджетів за рахунок підвищення орендної плати за окремі земельні ділянки. Ця ініціатива викладена у законопроекті №7587, який вносить зміни до Податкового кодексу. Пропозиція направлена ​​на встановлення ставки орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки для земель сільськогосподарського призначення та земельних ділянок, призначених для сільськогосподарських цілей.

Відповідну новину опублікували на порталі «today»

Основна увага приділяється землям нормативної грошової оцінки, переданим в оренду акціонерним товариствам або товариствам з обмеженою відповідальністю зі 100% часткою державної власності. Ця пропозиція наголошує на важливості справедливої ​​компенсації за землекористування.

Земли Украины. Фото: скриншот YouTube-видео.

Крім того, на розгляді є ще один законопроект №9627, покликаний прискорити процес зміни цільового призначення земель. У разі прийняття цей закон може значно скоротити час, необхідний зміни призначення землі, скоротивши його приблизно півтора місяці. Метою цієї пропозиції є спрощення бюрократичних процедур та полегшення ділової активності в Україні, особливо у післявоєнний період, коли життєво важливим є швидке відновлення економіки. Цей оптимізований процес дозволить швидко побудувати нові підприємства та створити робочі місця, не перешкоджаючи тривалим адміністративним затримкам.

Популярні статті зараз

Справи погані: скільки дронів розробляє РФ порівняно з Україною

Безкоштовний відпочинок у Карпатах: українці можуть насолодитися розкішною тишею за "просто так"

Криза олійно-жирової галузі: чим загрожує українцям високий експорт соняшника

"Обабилась и поправилась, кусок силикона": Стас Михайлов показал, во что превратилась Таисия Повалий

Показати ще